İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste

Hakkımızda D Studio Grafik

Neden D Studio Grafik Reklam Ajansı?

D Studio Grafik 2006 yılında Çaycuma Grafik olarak hizmet vermeye başlamış 2021 yılında D Studio Grafik olarak yeniden kurulan bir firmadır. Firmamız geleceği düşünenlere en kaliteli hizmeti veriyor! İnternet teknoloji hizmetlerinin, geleceği yönlendireceğini düşünüyor ve bu şekilde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını prensip haline getirmiş uzman ekibi ve en üst seviye teknolojiyi bir araya getirdik!

Kendi alanında en iyi personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz! Bilgi ve pratiği bir arada gerçekleştirerek, müşterinin hedeflerini en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz. Sürekli gelişen tüm yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuz ile siz değerli firma sahiplerini memnun ediyoruz! Müşteri danışmanlarımız ile kısa bir sohbet etmeye ne dersiniz? Dilerseniz iletişim sayfamızdan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Geleceğin Dilini Konuşuyoruz...

Dijital pazarlama dünyasında söz sahibi olmak ister misiniz? Dijital dünyada söz sahibi olmanız ve bunu profesyonel olarak sürdürebilmeniz için sizleri söz sahibi yapıyoruz. Türkiye’nin en yaratıcı ekibinden hizmet almak kim istemez ki? Müşterilerimize en son teknoloji ağı ile hizmet veriyor, pazarlama teknikleri konusunda bilinçlendiriyoruz. Sizde bu pastadan bir dilim alarak firmanızı daha ileriye götürebilirsiniz.

Sanal dünyanın gerçek kullanıcıları sizleri bekliyor!

Bireysel ve kurumsal hizmetler sunarak, bir çok kişiye hitap ediyoruz. 2006 yılından bu yana vermiş olduğumuz hizmetleri sürekli alan referanslara sahibiz. Uzun yıllardır bizden hizmet alan firma sahiplerinin görüşlerini dilerseniz ofisimize gelerek dinleyebilirsiniz. Evet! Yanlış duymadınız. Biz müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyan bir firmayız. Sıcacık ortamımız ve profesyonel ekibimiz ile sıcak bir kahve içebilir, dijital pazarlama alanında almış olduğunuz hizmet hakkında görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Çünkü biz geleceğin dilini konuşuyoruz!

#DStudioGrafik

//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2021/03/Logo.png

En İyileri Arasında Yer Almayı Sizde Hak Ediyorsunuz.

Yaptığımız işin heyecan verici kısmı, yaratıcı stratejiler, taktikler ve yaklaşımlar sunmaktır.

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image

Ekibimiz ile Tanışın

En kaliteli ve hızlı hizmeti vermek için sektördeki önde gelen yetenekleri işe almaya ve yetiştirmeye çalışıyoruz.

Team member image

Doğancan Demircan

Yönetici & Tasarım Uzmanı

Diğer Takım Üyelerimiz En Kısa Sürede Eklenecektir.

Saffety Home & Kids

Kreatif düşünce yapıları ile hazırladıkları tasarımlarla kalite farkını ortaya koyan d studio grafik ailesine çok teşekkür ederim. Hem web sitemizin tasarımı ve güvenliğini sağlaması hem de baskı ve grafik tasarım alanındaki başarıları ile verdikleri hizmetlerden dolayı bizim tercihimiz d studio grafik.

Güngör Çalış / Firma Sahibi

WS Laboratuvarı Sothern

Adana bölgesinde hizmet vermekte olan firmamızın internet ortamında daha aktif ve anlaşılır olabilmesi için web sitemizin yenilenmesi ve daha dinamik bir yapıya sahip olmasını amaçlayarak d studio grafik ailesi ile irtibata geçtik. Çıkan sonuçtan WS Laboratuvarı Southern olarak çok memnunuz kendilerine bu yolda başarılar dileriz.

Fuat ÖZTÜRK / Yetkili

ARGE-SU Su Arıtma Sistemleri

Bu adamlar kuruluşumuzla o kadar güçlü bir ilişki kurdu ki onları BT departmanımızın bir uzantısı olarak görüyoruz. Her zaman mükemmel hizmetin sadece bir telefon görüşmesi veya e-posta uzaklıkta olduğunu ve her zaman sağladıkları aynı düzeyde ilgi göreceğimizi biliyoruz, bu da bize onların en önemli önceliği olduğumuzu hissettiriyor.

Selahattin Şahin TOPCU / Firma Sahibi

Ne ile Yaşıyoruz ?

Gerçeği Yakalamak: Dürüstlük

Accordion image

Web şirketleri "ortaklık" terimini kullanmalarıyla kötü bir şöhrete sahipler, ancak müşterilerimize ortak olarak bahsettiğimizde, bunun nedeni kendimizi tamamen onların işlerine kaptırmamızdır.

Yolu Yakalamak: İthaf

Accordion image

Yaptığımız tasarımlar ile bir çok firmanın daha güçlü ve anlaşılabilir olmasını sağladık. Elde ettiğimiz bu başarı firmaların bizi kendilerine yakın görmeleri ve kreatif oluşumuzdandır. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Mükemmelliği Yakalamak: Yaratıcılık

Accordion image

Uzman Ekibimiz ile her zaman daha iyisi neden olmasın diyerek çalışmalarımızı yürüttük ve hep en üstü hedefledik. Kimi zaman o hedeflerimize tam anlamı ile ulaşamadık, çetrefilli yollardan geçtik, düştük kalktık belki ama hep projelerimizin arkasında durduk ve %100 müşteri memnuniyetini benimsedik.

Aklı Yakalamak: İnovasyon

Accordion image

Güncel trendleri takip ediyoruz ve bununla yetinmeyerek de kendimiz trendleri oluşturuyoruz. Uzman ekibimiz alanlarındaki her türlü yeniliğe açık ve başarıya aç bir şekilde çalmalarına devam ediyorlar.

Sevgiyi Yakalamak: Tutku

Accordion image

Her bir proje bizim için birer küçük bebek. Biz bu bebekleri kendi ellerimiz ile besleyerek büyütüyor ve olgunluk çağına getiriyoruz. Bunları yaparken de bir anne edası ile yapıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

TEMEL DEĞERLERİN EN İYİSİ

Amacımız, işletmelere çevrimiçi başarı için mümkün olan en iyi stratejileri sunmaktır ve bu tür olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlayan, yaptığımız işe olan tutkumuzdur. D Studio Grafik ekibi, yetenekler ve hobiler kariyere dönüştüğünde olan şeydir - yaptığımız işi gerçekten seviyoruz ve işimizde bunu gösteriyor. İşletmenizin başarısı konusunda tutkuluysanız, doğru yere geldiniz.

Projeler

600

Counter image

Aktif Firma

30

Counter image

Başarı Oranı

98

Counter image

Aktif Proje

3

Counter image

Zararlı İçerik

0

Counter image

Send this to a friend