Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Güçlü bir ruha sahip olan ekibimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda Türkiye’nin bir çok ili ile çalışan ajansımız daha önceki tecrübeleri doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. En iyisine ulaşana kadar hız kesmeden devam edeceğiz.

Misyonumuz

D Studio Grafik olarak bizimle iş birliği içerisinde olan tüm müşterilerimize yeni baştan ve son derece özgün bir dijital kimlik inşa etmeyi amaçlamaktayız. Bu anlamda gerçekleştireceğimiz hizmetin standardını yalnızca bir web sitesi tasarlamaktan çok daha ötede bir noktaya koymaktayız. Bu doğrultuda işletmenizin kurumsal kimliğini dijital dünyaya yaratıcı ve modern bir biçimde aktarabilmek ve çevrimiçi bir platformda hedef kitlenizle hizmetlerinizi en ideal şekilde buluşturmak öncelikli misyonumuzdur.

#DStudioGrafik

//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2021/03/Logo.png

En İyileri Arasında Yer Almayı Sizde Hak Ediyorsunuz.

Yaptığımız işin heyecan verici kısmı, yaratıcı stratejiler, taktikler ve yaklaşımlar sunmaktır.

Carousel image
Carousel image
Carousel image
Carousel image
Carousel image

Ekibimiz ile Tanışın

En kaliteli ve hızlı hizmeti vermek için sektördeki önde gelen yetenekleri işe almaya ve yetiştirmeye çalışıyoruz.

Team member image

Doğancan Demircan

Yönetici & Tasarım Uzmanı

Saffety Home & Kids

Kreatif düşünce yapıları ile hazırladıkları tasarımlarla kalite farkını ortaya koyan d studio grafik ailesine çok teşekkür ederim. Hem web sitemizin tasarımı ve güvenliğini sağlaması hem de baskı ve grafik tasarım alanındaki başarıları ile verdikleri hizmetlerden dolayı bizim tercihimiz d studio grafik.

Güngör Çalış
/
Firma Sahibi

WS Laboratuvarı Sothern

Adana bölgesinde hizmet vermekte olan firmamızın internet ortamında daha aktif ve anlaşılır olabilmesi için web sitemizin yenilenmesi ve daha dinamik bir yapıya sahip olmasını amaçlayarak d studio grafik ailesi ile irtibata geçtik. Çıkan sonuçtan WS Laboratuvarı Southern olarak çok memnunuz kendilerine bu yolda başarılar dileriz.

Fuat ÖZTÜRK
/
Yetkili

ARGE-SU Su Arıtma Sistemleri

Bu adamlar kuruluşumuzla o kadar güçlü bir ilişki kurdu ki onları BT departmanımızın bir uzantısı olarak görüyoruz. Her zaman mükemmel hizmetin sadece bir telefon görüşmesi veya e-posta uzaklıkta olduğunu ve her zaman sağladıkları aynı düzeyde ilgi göreceğimizi biliyoruz, bu da bize onların en önemli önceliği olduğumuzu hissettiriyor.

Selahattin Şahin TOPCU
/
Firma Sahibi

Ne ile Yaşıyoruz ?

Gerçeği Yakalamak: Dürüstlük

Accordion image

Web şirketleri “ortaklık” terimini kullanmalarıyla kötü bir şöhrete sahipler, ancak müşterilerimize ortak olarak bahsettiğimizde, bunun nedeni kendimizi tamamen onların işlerine kaptırmamızdır.

Yolu Yakalamak: İthaf

Accordion image

Yaptığımız tasarımlar ile bir çok firmanın daha güçlü ve anlaşılabilir olmasını sağladık. Elde ettiğimiz bu başarı firmaların bizi kendilerine yakın görmeleri ve kreatif oluşumuzdandır. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Mükemmelliği Yakalamak: Yaratıcılık

Accordion image

Uzman Ekibimiz ile her zaman daha iyisi neden olmasın diyerek çalışmalarımızı yürüttük ve hep en üstü hedefledik. Kimi zaman o hedeflerimize tam anlamı ile ulaşamadık, çetrefilli yollardan geçtik, düştük kalktık belki ama hep projelerimizin arkasında durduk ve %100 müşteri memnuniyetini benimsedik.

Aklı Yakalamak: İnovasyon

Accordion image

Güncel trendleri takip ediyoruz ve bununla yetinmeyerek de kendimiz trendleri oluşturuyoruz. Uzman ekibimiz alanlarındaki her türlü yeniliğe açık ve başarıya aç bir şekilde çalmalarına devam ediyorlar.

Sevgiyi Yakalamak: Tutku

Accordion image

Her bir proje bizim için birer küçük bebek. Biz bu bebekleri kendi ellerimiz ile besleyerek büyütüyor ve olgunluk çağına getiriyoruz. Bunları yaparken de bir anne edası ile yapıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

TEMEL DEĞERLERİN EN İYİSİ

Amacımız, işletmelere çevrimiçi başarı için mümkün olan en iyi stratejileri sunmaktır ve bu tür olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlayan, yaptığımız işe olan tutkumuzdur. D Studio Grafik ekibi, yetenekler ve hobiler kariyere dönüştüğünde olan şeydir – yaptığımız işi gerçekten seviyoruz ve işimizde bunu gösteriyor. İşletmenizin başarısı konusunda tutkuluysanız, doğru yere geldiniz.

Projeler

600

Counter image

Aktif Firma

30

Counter image

Başarı Oranı

98

Counter image

Aktif Proje

3

Counter image

Zararlı İçerik

0

Counter image