İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/09/sl52-l1-3.png

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde dünya üzerinde 4 milyara yakın mobil kullanıcı olduğu düşünüldüğünde, mobil cihazların önemi her geçen gün daha çok artmaktadır. Kullanıcılar günlük hayatlarında her fırsat bulduklarında mobil cihazlar ile etkileşime geçmektedir. Bu dinamikler ışığında markaların mobil dünyada yerlerini almaları, marka bilinirliği ve marka ilerlemesi alanında olumlu bir adım olacaktır.

Deneyimli yazılım ve tasarım kadromuzla mobil cihazlarda sorunsuz ve entegre çalışan uygulamaları hayata geçiriyoruz. D Studio Grafik işbirliğiyle mobil dünyada yerinizi almaya hazır mısınız?

IOS ve Andorid mobil uygulama geliştirme

Nasıl Hazırlanıyor

Icon box image
Senaryo

Aklınızdaki problemi, en anlaşılır şekilde senaryoya döküyoruz! basitçe anlatılmasını istediğiniz konu hakkında bize bilgi veriyorsunuz. Biz de onu, çabuk ve akılda kalıcı bir hikayeyle senaryolaştırıyoruz.

Icon box image
Storyboard

Basit ve etkileyici çizimlerimizle oluşturduğumuz storyboard’unuzu sizinle paylaşıyoruz. Filminizin kafanızda daha net canlanması için size özel hazırlanmış senaryonuzu yine size özel hazırlanmış çizimlerle storyboard haline getiriyoruz.

Icon box image
Prodüksiyon

Onayınızla beraber projenizi başlatıyoruz. Tasarım türlerimizden size en uygunu olanı bulup grafik, prodüksiyon, müzik, dublaj ve ses tasarımı işlemleri ile filminizi/tasarımlarınızı tamamlıyoruz.

//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Bize Sorununu Söyle

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamanızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın tam potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Call to action image

D Studio Grafik Reklam Ajansı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi 0543 572 2880 'den arayın veya  info@dstudiografik.com

Send this to a friend