İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/09/layer2-e1474684192515.png

İçerik Pazarlama

Dijital dünyanın olmazsa olmazıdır içerik. En hızlı o tüketilir, en hızlı o üretilir. İçeriği üretirken doğru şekilde yapmak uzmanlık ister. Dijital mecralarda sizi bir adım öne taşıyacak profesyonel içerikler ile hedef kitlenize markanızı en doğru şekilde yansıtmanızda yardımcı oluyoruz.

Dijital içerik üretimi, masaüstü ve prodüksiyon alanında verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza başarılı projeler üretmekteyiz. D Studio Grafik ile dijital iletişiminizi zenginleştirmeye hazır mısınız?

  • Dijital İçerik Yönetimi
  • Masa Üstü Videolar
  • Fotoğraf Çekimi
  • Post Prodüksiyon Çözümler

Nasıl Hazırlanıyor

Icon box image
Senaryo

Aklınızdaki problemi, en anlaşılır şekilde senaryoya döküyoruz! basitçe anlatılmasını istediğiniz konu hakkında bize bilgi veriyorsunuz. Biz de onu, çabuk ve akılda kalıcı bir hikayeyle senaryolaştırıyoruz.

Icon box image
Storyboard

Basit ve etkileyici çizimlerimizle oluşturduğumuz storyboard’unuzu sizinle paylaşıyoruz. Filminizin kafanızda daha net canlanması için size özel hazırlanmış senaryonuzu yine size özel hazırlanmış çizimlerle storyboard haline getiriyoruz.

Icon box image
Prodüksiyon

Onayınızla beraber projenizi başlatıyoruz. Tasarım türlerimizden size en uygunu olanı bulup grafik, prodüksiyon, müzik, dublaj ve ses tasarımı işlemleri ile filminizi/tasarımlarınızı tamamlıyoruz.

//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Bize Sorununu Söyle

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamanızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın tam potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Call to action image

D Studio Grafik Reklam Ajansı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi 0543 572 2880 'den arayın veya  info@dstudiografik.com

Send this to a friend