İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2021/03/admin-ajax.png

Entegre Kampanya Yönetimi

Çağımızda iletişim mecra ve kanallarının artmasıyla birlikte markaların, yaptıkları iletişim çalışmalarında tüm mecraları etkin bir biçimde kullanmaları zorunlu hale gelmiştir. Bu mecraların kullanımında, verilen reklam mesajının hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşabilmesi için tüm mecraların entegre olarak kullanılması gerekmektedir.

Yaptığımız dijital iletişim çalışmalarında bütün kanal yapılarına uygun olacak şekilde otomatize edilen içerik ve stratejiler ile geliştirmekteyiz. D Studio Grafik ile dijital iletişim çalışmalarında çağın bir adım önünde olmaya hazır mısınız?

Nasıl Hazırlanıyor

Icon box image
Senaryo

Aklınızdaki problemi, en anlaşılır şekilde senaryoya döküyoruz! basitçe anlatılmasını istediğiniz konu hakkında bize bilgi veriyorsunuz. Biz de onu, çabuk ve akılda kalıcı bir hikayeyle senaryolaştırıyoruz.

Icon box image
Storyboard

Basit ve etkileyici çizimlerimizle oluşturduğumuz storyboard’unuzu sizinle paylaşıyoruz. Filminizin kafanızda daha net canlanması için size özel hazırlanmış senaryonuzu yine size özel hazırlanmış çizimlerle storyboard haline getiriyoruz.

Icon box image
Prodüksiyon

Onayınızla beraber projenizi başlatıyoruz. Tasarım türlerimizden size en uygunu olanı bulup grafik, prodüksiyon, müzik, dublaj ve ses tasarımı işlemleri ile filminizi/tasarımlarınızı tamamlıyoruz.

//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Bize Sorununu Söyle

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamanızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın tam potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Call to action image

D Studio Grafik Reklam Ajansı hakkında daha fazla bilgi almak için bizi 0543 572 2880 'den arayın veya  info@dstudiografik.com

Send this to a friend