İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum Ücreti veya Sözleşmeniz var mı ?

Herhangi bir kurulum ücretimiz yoktur. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Bir iş yapmanın yükümlülüklerinin ve iki tarafında sorumluluklarının ve beklentilerinin yer aldığı küçük bir sözleşmemiz mevcuttur. Tasarımlarımız tamamen özgün ve sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştrilmektedir. Bunun için öncelikle sizin isteklerinize uygun Storyboard hazırlıyoruz.

How much does it cost?

Each package is different as is each business we meet. Above are the basic prices we offer should you know what your business needs. We can also offer personalised tailored packages to suit the requirements of your business, just get in touch to find out more.

Faturalandırma Döngüsü Nedir?

Projeye bağlı olarak, tüm müşteriler belirtilen tarihten itibaren 30 iş günü içerisinde faturalandırılacaktır. Kampanyalar için de bu faturalandırma sistemi geçerlidir. Daha büyük projelerimiz için ise bazı ön koşullarımız olabilmektedir. bunlar ise; + ön ödeme + numune gönderimi

Do you agree a marketing plan before launching it?

Put simply, Yes. We never roll anything out until our clients are happy and have signed their contracts. We are quite flexible so if either party see room for change, we are happy to discuss this.

How many packages can I have at any one time?

This can be entirely up to our client. We do however, recommend they discuss their business requirements with us first so we can ensure they are getting the correct services and not paying for something they may not need as much as another area of business.

Are Blogs Good for SEO?

Whether blogs are good for SEO purposes is actually irrelevant--the content is key. Blogs are simply publishing platforms. Having said that, the ability to produce high quality content on an ongoing basis can be made much easier by leveraging blog software.