İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2021/03/Logo-500x428-2.png

WS Laboratuvarı Southern Waters

Southern Waters 20 yılı aşkın tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ilk andan itibaren hizmete verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde Laboratuvar sektöründe kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Laboratuvarlarımız ilgili Bakanlıklar tarafından onaylı ve TÜRKAK Akreditasyon sürecini tamamlamıştır.

HEDEFİMİZ

İlk hedefimiz tasarımın daha kreatif bir görünüme sahip olması ve erişe bilirliğinin yüksek olmasını sağlamak, hazırladığımız tasarım ile hem daha esnek kullanım imkanı hem de sayfaları ziyaret eden misafirlerin yorulmadan aradıkları her şeyi bulabilme imkanını sunduk.

Bu, WS Laboratuvarı'nın daha iyi kendini müşterilerine ifade edebilmesi ve mevcut teknolojilerini kolaylaştırılmış entegrasyon sağlayarak firma müşteri ilişkisinin güçlenmesini sağladık. Zorluğa hazırdık ve kreatif uzmanlardan oluşan ekibimizin geçmişte ki sitelerinde kullanılan yapı, arayüz ve temel teknolojilere yönelik tüm yaklaşımı yeniden düşünmesini sağladık.

HİZMETİMİZ

  • Web Tasarım;
    • Web  Sitesinin A'dan Z'ye kurulumu ve aktif olarak içeriklerinin girilmesi
    • E-Posta Hizmetinin yeniden düzenlenip sistem içerisine entegresi

SONUÇ

Firmamızın isteklerini dinleyen ekibimiz hızlıca çözüm yolları aramaya başladılar. Çözüm olarak ekibimizin oluşturduğu Storyboard ile çalışmalarımız başladı.
Öncelikle;

  • Firmamızın renklerini kapsayan ve daha akıcı bir web tasarım ile web sitemizin kullanımı kolaylaştırıldı.
  • Tasarımımızın içerisine küçük entegrasyonlar ekleyerek hem arayüz yönetim panelini hem de siteyi ziyaret eden müşterilerinin panellerini rahatlattık.
  • Yönetilebilir ve Esnek bir web site tasarım kodlaması ile işimizi bitirdik.

Proje

1

Counter image

Başarı Oranı

94

Counter image

Ort. Tıklanma

115

Counter image

Aktif Proje

1

Counter image
https://dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/07/process-1-150x150.png

WS Laboratuvarı Southern Yetkilisi :

“ Adana bölgesinde hizmet vermekte olan firmamızın internet ortamında daha aktif ve anlaşılır olabilmesi için web sitemizin yenilenmesi ve daha dinamik bir yapıya sahip olmasını amaçlayarak d studio grafik ailesi ile irtibata geçtik. Çıkan sonuçtan WS Laboratuvarı Southern olarak çok memnunuz kendilerine bu yolda başarılar dileriz.”

Ücretsiz Fiyat Alın !

(*) E-postanıza asla spam göndermeyeceğiz!

    Send this to a friend