İhtiyacınız Olan Projeyi Gerçekleştirelim. Teklif İste
//dstudiografik.com/wp-content/uploads/2021/08/Logo-702x180-1.png

Bizim Çizgi - İyi, Doğru ve Güzel Haber

Yayın hayatına 2021 yılı Nisan ayında giren Bizim Çizgi kurucusu Mevlüt KIRNAPÇI'dır.
Bizim Çizgi bir haber sitesi değildir fakat haber de yayınlar. Köşe yazarlarının ve gönderilen imzalı haberlerin dil bilgisi ve hukuk denetimi Yayın Yönetmenince yapılır. Gerekli durumlarda köşe ya da haberlerin yazarına geri dönülür ve oluru alındıktan sonra köşe yazısı ya da haber yayına konulur.

HEDEFİMİZ

İlk hedefimiz tasarımın daha kreatif bir görünüme sahip olması ve erişe bilirliğinin yüksek olmasını sağlamak, hazırladığımız tasarım ile hem daha esnek kullanım imkanı hem de sayfaları ziyaret eden misafirlerin yorulmadan aradıkları her şeyi bulabilme imkanını sunduk.

Bu, Bizim Çizgi'nin daha iyi kendini okurlarına ifade edebilmesi ve mevcut teknolojilerini kolaylaştırılmış entegrasyon sağlayarak okurları ile aralarındaki ilişkisinin güçlenmesini sağladık. Zorluğa hazırdık ve kreatif uzmanlardan oluşan ekibimizin temel problemlerin tespitini yaptıktan sonra firma yetkilisi ile görüşüp tamamen firma yetkilisi istekleri üzerine bir tasarım hazırlanmıştır.

HİZMETİMİZ

 • Web Tasarım;
  • Web  Sitesinin A'dan Z'ye kurulumu ve aktif olarak içeriklerinin girilmesi
  • E-Posta Hizmetinin yeniden düzenlenip sistem içerisine entegresi

SONUÇ

Firmamızın isteklerini dinleyen ekibimiz hızlıca çözüm yolları aramaya başladılar. Çözüm olarak ekibimizin oluşturduğu Storyboard ile çalışmalarımız başladı.
Öncelikle;

 • Firmamızın renklerini kapsayan ve daha akıcı bir web tasarım ile web sitemizin kullanımı kolaylaştırıldı.
 • Tasarımımızın içerisine küçük entegrasyonlar ekleyerek hem arayüz yönetim panelini hem de siteyi ziyaret eden okurlarının panellerini rahatlattık.
 • Yönetilebilir ve Esnek bir web site tasarım kodlaması ile işimizi bitirdik.
 • Site içerisinde kullanılan fontların tamamının gazete veya kitaplarda kullanılan fontlar ile aynı olmasını sağlayarak okurların daha kolay okuma yapmasını sağladık.

Proje

1

Counter image

Başarı Oranı

96

Counter image

Ort. Tıklanma

550

Counter image

Aktif Proje

1

Counter image
https://dstudiografik.com/wp-content/uploads/2016/07/process-1-150x150.png

Bizim Çizgi Yetkilisi :

“ Çaycuma'da filizlenen İyi, Doğru ve Güzel haber ilkesi ile yola çıkan ve kalemi güçlü yazarlarımız ile yola çıktığımız bu yolda bizim gibi düşünebilen ve bize her an zaman farketmeksizin ulaşabildiğimiz D Studio Grafik ailesine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.”

Ücretsiz Fiyat Alın !

(*) E-postanıza asla spam göndermeyeceğiz!

  Send this to a friend